Lv | Ru

Iznākusi T. Mikušinas grāmata
"SARUNAS PAR KARMAS LIKUMU"

Izdevniecības "Sol Vita" apgādā iznākusi Tatjanas Mikušinas grāmata "SARUNAS PAR KARMAS LIKUMU", kurā apkopoti Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumi par mums visiem tik svarīgo un visai sarežģīto Karmas likumu un tā darbību mūsu dzīvē.

Šī unikālā grāmata, lasot to uzmanīgi, iedziļinoties un pārdomājot, spēj pilnīgi mainīt visu jūsu dzīvi.

Kaut arī Karmas jeb Cēloņu un seku likums ir viens no Visuma pamatlikumiem, kas ir spēkā visā Visumā, diemžēl modernā Zemes cilvēce rietumu pasaulē par to ir ļoti vāji informēta. Pieņemts uzskatīt, ka zināšanas par Karmas likumu nāk no austrumiem, no budisma, taču patiesībā šī likuma galvenās tēzes ir visās reliģijās un patiesajās senajās mācībās (kristietībā, islāmā, zoroastrismā u.c.).
Formulu "ko sēsi, to pļausi" būs dzirdējis katrs, taču, lai apzināti darbotos savā dzīvē, nepieciešamas plašākas un dziļākas zināšanas.
Grāmatā ir apkopoti Sūtnes Tatjanas Mikušinas pierakstītie Gudrības Valdoņu vēstījumi, kuros atklātas zināšanas par karmu kā mūsu pagātnes nepareizo izvēļu izkropļotās enerģijas uzkrājumu mūsu zemākajos ķermeņos. Sīkāk skaidroti dažādi karmas tipi: nabadzības un bagātības karma, nepareizas darbības un bezdarbības karma un citi, arī labā karma.
Tiek doti ieteikumi, kā atstrādāt negatīvo karmu un kā neradīt jaunu karmu. Izskaidrota Karmas likuma darbība un tās izpausmes mūsu dzīvē, pievēršot uzmanību likuma pārkāpšanas sekām. 

"Ja zināšanas par Karmas likumu jeb Atmaksas likumu būtu plaši izplatītas Zemes cilvēku vidū un īpaši jaunatnes vidū, tad izdotos novērst daudzus cilvēku pārkāpumus, ko viņi izdara savas gara tumsības dēļ.
Karmas Likuma zināšana ir pirmais solis, kas nepieciešams jebkuram indivīdam, lai negrēkotu un darbotos pēc Dievišķajiem principiem savā dzīvē.
Tāpēc galvenais uzdevums tuvākajā laikā katram no jums būs iepazīstināt pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu ar Karmas jeb Atmaksas likumu.
Vislabākais būs jūsu personīgais paraugs, ko jūs rādīsiet savam bērnam, savai ģimenei, saviem darba kolēģiem." 

Iemīļotais Surija 2005. gada 23. jūnijā

 

Informācija:
www.sirius-riga.lv
www.solvitasgramatas.lv

 

atpakaļ uz jaunumiem

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: