Lv | Ru

13. janvāra vakarā notika kārtējais biedrības izglītojošais pasākums, šoreiz tā bija Maksima Meškova (Maskava) lekcija, kurai viņš deva nosaukumu „Cilvēka garīgā anatomija”.

Atnākušie klausītāji vairāk kā 4 stundas ar neatslābstošu interesi klausījās Maksima stāstījumu: viņam ir ļoti bagāts zināšanu pūrs, viņš lieliski orientējas gan vēdiskajās zināšanās, gan teozofu darbos un, protams, „Gudrības Vārda” Mācībā. Dievišķo Gaismas Skolotāju teikto viņš citē no galvas, kad vēlas dziļāk izskaidrot kādu domu. Vakara gaitā ietverto jautājumu loks neaprobežojās tikai ar cilvēka ķermeņu „uzbūvi” un čakru darbību, jo visumā viss ir saistīts, tāpēc tika aplūkoti kosmoss un zvaigznes, visuma evolūcija, Gaismas Hierarhija un Dievišķie Gaismas Skolotāji, cilvēka evolūcija un ar Iesvētījumu ceļu saistītie jautājumi.
Maksims ir ilgāku laiku strādājis Tatjanas Mikušinas Ašramā, piedalījies Mācību centra celtniecībā, un viņš pastāstīja arī par tur pieredzēto, par tām sevišķajām, neparastajām īpatnībām, kas piemīt Lielās Baltās Brālības Sūtņa Ašramam, kur notiek Dievišķo Skolotāju diktātu pieņemšana. Tā ir ārkārtīgi lielas Gaismas vibrāciju piepildīta telpa ļoti plašā apkārtnē.

Vakars ieilga, jo sanākušie apmeklētāji nevarēja vien beigt uzdot jautājumus un klausīties, klausīties... Jo, kā Maksims teica, citēdams Sanata Kumaras 2006. g. 25. aprīļa vēstījumā teikto:

„Dievišķā zinātne ir vissarežģītākā no visām zinātnēm, ar kurām jūs sastopaties dzīvē. Citas zinātnes jūs varat neizstudēt un mierīgi paiet garām plauktiem, kuros saliktas šīm zinātnēm veltītās grāmatas, bet Dievišķā zinātne ir jāapgūst jums visiem. Atšķirība ir tikai termiņos, kad jūs apgūstat šo zinātni.”

Paldies Maksimam, ka viņš atlidoja pie mums un dalījās ar to, ko pats apguvis neatlaidīgā darbā ar sevi un Dievišķās zinātnes izzināšanā.
 

atpakaļ uz jaunumiem

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: