Lv | Ru

 

Mūsu viešņa - Svetlana Ņekrasova
 

4. februārī notika kārtējais biedrības izglītojošais pasākums. Šoreiz pie mums viesojās Svetlana Ņekrasova no Īrijas.Tikšanās ilga daudzas stundas, un mums tas bija ne tikai izglītojošs, bet arī ļoti iedvesmojošs pasākums. Svetlana Nikolajevna apbūra mūs ne vien ar savu ļoti bagāto un plašo zināšanu pūru, bet arī ar savu personību, no kuras tā vien staro dvēseles siltums un mīlestība.

Svetlana ir ezotēriskās literatūras tulkotāja, viņai ir augstākā filoloģiskā izglītība un augstākā izglītība klīniskajā hipnoterapijā. Mums viņa ir dzīvs paraugs atdarināšanai, jo to, ko par mīlestību um pazemību mēs lasām Gudrības Valdoņu Vēstījumos, viņa nepārtraukti īsteno dzīvē.

Svetlana dalījās ar mums savā dzīves pieredzē, pastāstīja par savu tulkotājas darbu, par savu pieredzi grāmatu prezentāciju rīkošanā, kā arī par tikšanās reizēm ar Sūtni Tatjanu Mikušinu un darbu viņas Ašramā.

Svetlana pastāstīja mums galveno par klīnisko hipnoterapiju - medicīnas nozari, kurā viņa ir specializējusies pēdējo triju gadu laikā, kā arī par Marijas Montesori metodi un tās pamatu - garīgo komponentu.

Tikšanās nobeigumā Svetlana atbildēja uz daudzajiem klausītāju jautājumiem. Mums visiem ļoti negribējās šķirties no viņas un mēs ļoti ceram, ka katrā ziņā vēl tiksimies, un mūsu sadarbība Ceļā turpināsies.

atpakaļ uz jaunumiem

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: