Lv | Ru

Gudrības Valdoņu Mācības izplatīšanas pieredze pilsētu svētkos

“Katru sekundi, ko jūs uzturaties uz Zemes, jums ir jāievēro mūsu norādījumi un pastāvīgi, jebkurā dzīves situācijā jāiet pa Augstāko Ceļu.<...> Pastāvīgi saglabāt Dievišķu noskaņojumu un pie tam būt dzīves biezoknī – tas ir tas, kas tagad tiek prasīts no jums. Jums savā apziņā pastāvīgi jābūt kalnu virsotnēs. Tomēr pastāvīgi jāsajūt zeme zem kājām.<...> Tie gaismas nesēji, kas izpilda savu pienākumu un savu misiju, deg un nes savu Gaismu pasaulei, nepazīstot ne miega, ne atpūtas.”

Šos Iemīļotā Gautamas Budas vārdusno Vēstījuma 2005. gada 22. jūnijā varam attiecināt uz mūsu pašaizliedzīgajām Gudrības Vārda biedrības dalībniecēm Astru un Anitu, kuras spējušas paveikt neticamo – veiksmīgi izplatīt Gudrības Valdoņu Mācību dažādu Latvijas pilsētu svētkos. Parasti šādos svētkos valdošā tendence ir fiziskās dzīves izklaides un izpriecas. Pastāstīsim par Astras un Anitas darbu vienā no šādiem svētkiem, kurā stends ar Gudrības Valdoņu grāmatām bija vienīgais.

Svētku apmeklētājs, tikai acīm ”pamielojies” ar vietējo amatnieku izstrādājumiem un dažām gleznām, dodas tālāk. Jo cenas nav zemas. Un tad viņam stipri rodas vēlme paskatīties uz citu pusi – pie sarkanu ķieģeļu ēkas viņu gaida pārsteigums – balti klāts galds ... ar grāmatām ... Un vēl kādām! Viņš pats saprot, ka tieši tādas viņš meklējis: Gudrības Valdoņu grāmatas: no “Gudrības Vārds 4” līdz 10”, “Sarunas par Tikumību”,“Imperators Nikolajs II. Krusta ceļš” un vēl daudzas citas. Vēl jo lielāks viņa pārsteigums ir tas, ka šīs grāmatas viņš var paņemt kā dāvanu, bet par gluži pieņemamām cenām var iegādāt citas grāmatas par šo pašu tematiku. Izrādās, ka viņš par šīm grāmatām jau zina no interneta, tikai līdz šim netika veltījis uzmanību Mācības nopietnai apgūšanai. Pēc šīs Debesu Zīmes apmeklētājs saprot, ka nav vajadzīgas nekādas citas grāmatas, jo šeit citu grāmatu nebija vispār. Tā šis neparastais piedzīvojums apmeklētajam deva spēcīgu impulsu apzinātai Mācības studēšanai. Dāvanā saņemtās grāmatas viņš izlasīs un dos tālāk saviem draugiem un paziņām, bet pats lasīs un apgūs Mācību no nopirktajām grāmatām, jo tāda ir akcijas “Izlasi pats un iedod draugam!” būtība.

Astras un Anitas pieredze rāda, ka arī “dzīves biezoknī” ir iespējama Mācības izplatīšana. Pirmais šāda veida mēģinājums 2017. gada nogalē bija saistīts ar grāmatas “Imperators Nikolajs II. Krusta ceļš” dāvināšanas akcijām filmas “Matilde” kinoskatītājiem. Toreiz mūsu aktīvisti vispār nezināja, kā būs, bet viņi nebaidījās, un, harmonizējuši sevi ar lūgšanu, izgāja piedāvāt grāmatas ļoti dažādiem cilvēkiem. Toreiz viņu pūles patiesi atmaksājās, jo visas grāmatas tika izdāvātas. Turklāt, šī toreiz iesētā “sēkla” ir “nostrādājusi” Smalkajā Plānā un devusi asnus fiziskajā plānā, jo tagad visur, kur mēs izplatām grāmatas par Cara tēmu, redzama cilvēku atsaucība un interese. Arī šajos svētkos visas šīs grāmatas ātri vien tika izdāvātas. Arī par Tikumības tēmu var teikt to pašu – “sēkla”, kas tika iesēta Kustības “Par Tikumību!” 2.kongresā, ietekmējusi cilvēku apziņu, un visas grāmatas “Sarunas par Tikumību” arī šeit atrada savus lasītājus. Pozitīva, spēcīga, mērķtiecīgi virzīta doma zibens ātrumā sasniedz Smalko Plānu un dod impulsu cilvēku apziņai.

Vasaru pieņemts uzskatīt par pasīvas atpūtas un izklaižu laiku, tomēr minētā aktīvistu pieredze rāda, ka tieši vasara var būt par jaunu nišu Mācības veiksmīgai izplatīšanai. Līdz ar to Iespēju durvis vienmēr paliek atvērtas.

 

 

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: