Lv | Ru

14. novembrī, 2011. g.

„Mātes Marijas Rozāriji” latviešu valodā

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā pirmo Rozāriju grāmatu latviešu valodā „Mātes Marijas Rozāriji”, kurā ietverti Lielās Baltās Brālības Sūtnes Tatjanas Mikušinas sastādītie Rozāriji.
Šie Rozāriji ir tradicionālajā kristiešu Rozāriju formā, ar tradicionālajām kristiešu lūgšanām, bet teksti ir ņemti no Dievišķo Gaismas Skolotāju vēstījumiem, kas 21. gadsimtā doti cilvēcei ar Tatjanas Mikušinas starpniecību.
Grāmatā ir Mātes Marijas Rozāriji, Jēzus Rozārijs, kā arī rekomendācijas Rozāriju lasīšanai un Mātes Marijas vēstījums par Rozāriju lasīšanas nepieciešamību.
Grāmatā ir ievietotas arī Dievišķo Skolotāju dotās īsās lūgšanas garīgajam darbam.
Rozāriju grāmata sāk savu ceļu pie lasītājiem – garīgās attīstības ceļa gājējiem, lai kalpotu viņu rokās kā ļoti vērtīgs un neaizstājams instruments ikdienas garīgajā darbā. Lūgšanu enerģija spēj darīt brīnumus, ja Rozārijus lasām patiesi un no sirds.

Visi vēstījumi (krievu val.), ko Dievišķie Gaismas Skolotāji ir devuši cilvēcei ar Tatjanas Mikušinas starpniecību, sākot no 2005. gada, kā arī visi viņas sastādītie Rozāriji ir publicēti interneta vietnē http://www.sirius-ru.net un grāmatās.

Visi Skolotāju diktāti un Rozāriji ir pārtulkoti latviešu valodā un atrodami interneta vietnē http://www.sirius-riga.lv, diktāti ir izdoti grāmatās „Gudrības Vārds”. Grāmatas ir nopērkamas grāmatnīcās un arī internetā - izdevniecības Sol Vita mājas lapā http://www.solvitasgramatas.lv/.

 

atpakaļ uz jaunumiem

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: