Lv | Ru

*  *  *

Patiesība, Dievs, Mīlestība ir jūsos

Jēzus  2009. gada 3. janvārī

Jums vajag saprast, ka īstajai Ticībai nav nekā kopēja ar rituāliem un ceremonijām. Īstā Ticība ir jūsu sirdīs. Dievs mīt jūsu sirdīs. Tiem cilvēkiem, kas ir iepazinuši īsto Dievu, kas mīt sirdī, nav nekādas atšķirības, kurā svētnīcā ieiet, lai lūgtos.
        Nav svarīgi: vai jūs ieejat budistu pagodā, kristiešu baznīcā, sinagogā, mošejā vai lūgšanu namā. Ja jūs ejat tur pie Dieva, jūs viņu atradīsiet visur.

lasīt vairāk ...


*  *  *

Par pašreizējo situāciju uz Zemes

Gautama Buda 7. marts 2007. gads

 

Kā vienmēr, tie no jums, kas lasa mūsu vēstījumus, ir tie cilvēki, kuri visvairāk ir gatavi konkrētām darbībām. Tāpēc es nāku pie jums šajā dienā, lai paskaidrotu situāciju un vērstos pie jums pēc palīdzības.

 

lasīt vairāk ...


*  *  *

Par Kundalini Jogu

Kundalini jogu var uzskatīt par tiešu, iedarbīgu metodi cilvēka ceļā uz savienošanos ar savu dvēseli un To, kas radījis viņa dvēseli. Tā ir ne tikai garīga mācība, tā ietver sevī cilvēka ārējās un iekšējās dabas harmoniju un vienotību. Kundalini joga strādā ar ķermeni, dvēseli un garu, harmonizējot šos aspektus un cilvēka atkalapvienošanos ar visuma Radītāju. Tādējādi cilvēks, kas praktizē šo jogu, iegūst plašāku skatu, atverot un mainot savu apziņu. 

lasīt vairāk ...


*  *  *

 

Norādījumi par to, kādai jābūt jūsu attieksmei pret visu, kas ir jūsu apkārtnē blīvajā pasaulē un smalkākajās pasaulēs

El Morija 2006. gada 20. aprīlī

 

 


LABAIS UN ĻAUNAIS
Pārdomas, J. Blavatskas "Slepeno Doktrīnu" lasot
T. Mikušina

Grāmatā "Labais un ļaunais (Pārdomas, J. Blavatskas "Slepeno Doktrīnu" lasot)" autore T. Mikušina sniedz zināšanas par patieso cilvēces vēsturi, sniedz izvērstu skaidrojumu par tā saukto Lucifera un eņģeļu krišanu, un par cilvēces krišanu.
No cilvēces mūžīgajiem Skolotājiem un sargātājiem saņemtās zināšanas, kas izskaidrotas šajā grāmatā, ir sava veida Patiesības pirmavots, kas pastāv neatkarīgi no vispārpieņemtajiem uzskatiem, viedokļiem, intelektuālām teorijām un atzinumiem.
Šīs atklāti pasniegtās slepenās zināšanas pēc būtības ir atslēga izpratnei par cilvēka eksistences un misijas jēgu.

lasīt vairāk ...


*  *  *

 

Mēs dodam jums Dzīvo Vārdu, Dzīvo Mācību un
gaidām, ka jūs nesīsiet mūsu Vārdu un mūsu Mācību dzīvē ar konkrētiem darbiem fiziskajā plānā

Sanats Kumara 2006. gada 18. jūlijā

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: