Lv | Ru

Aleksejs Šubins stāsta ...

Tiem, kas atsaucās Gudrības Vārda biedrības aicinājumam noklausīties Alekseja Šubina lekciju „Zināšanas cilvēka atveseļošanai”, 14. decembra vakars izvērtās par ļoti interesanti, saturīgi un vērtīgi pavadītu laiku.

Alekseja uzkrātā zināšanu un 20 gadu praktiskā darba pieredze, ar ko viņš dāsni dalījās šajā vakarā, sniedz ļoti vērtīgu papildinājumu mūsu zināšanu pūram par garīgās pilnveidošanās ceļu un metodēm, kā ātrāk un efektīvāk gūt panākumus šajā ceļā. Aleksejs ar savu pieeju šiem jautājumiem deva nešaubīgu pārliecību un piemēru, kā savu dzīvi sakārtot, lai tā būtu pilnīgā saskaņā ar Gaismas Skolotāju doto Mācību. Jo visas rekomendācijas, ko Skolotāji ir devuši tagadējam pārejas laikam vēstījumos caur Tatjanu Mikušinu, Aleksejs ir ņēmis vērā un precīzi izpildījis savā dzīvē. Protams, arī tās zināšanas, kas ilgā laikā gūtas arī no citiem avotiem un praktiskā darbā, tiek lietotas savas apkārtnes un ķermeņa vibrāciju paaugstināšanai un veselības uzlabošanai, kā arī savas vides sakārtošanai, novēršot dažādas negatīvas ietekmes.

Alekseja kalpošana izpaužas gan kā praktiska atbildības īstenošana par stāvokli uz planētas Zeme, t.i. konsekvents garīgais darbs katru dienu bez izņēmuma – Rozāriju lasīšana un meditācijas, gan kā individuālais darbs ar tiem, kam vajadzīga viņa palīdzība, lai atšķetinātu personisko problēmu cēloņus un iespējami ātrāk un efektīvāk tās atrisinātu.

Savā lekcijā Aleksejs daudzkārt atsaucās tieši uz Tatjanas Mikušinas grāmatām „Gudrības Vārds” un viņas radītajiem Rozārijiem, kuru lasīšana ir enerģētiski visiedarbīgākā metode mūsu laikā. Viņš aicināja cilvēkus nenoniecināt un pilnā apjomā izmantot Debesu dotās iespējas un garīgā darba instrumentus, lai palīdzētu Mātei Zemei saglabāt enerģētisko līdzsvaru un lai ātrāk atstrādātu savu negatīvo karmu – to, kas mums traucē sasniegt Jaunajam laikmetam nepieciešamo apziņas pakāpi.

 

atpakaļ uz jaunumiem


 

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: