Lv | Ru

 

Grāmata "Meditācijas, kas atbrīvo no atkarībām"

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā filozofijas doktores Muktas Kaur Khalsas grāmatu "Meditācijas, kas atbrīvo no atkarībām" ar apakšvirsrakstu "Jogas zinātne un veselīga uztura formulas".

Šī ir grāmata par Jogi Bhadžana Mācības tradīcijā iezīmēto lieliskas veselības ceļu, par izdziedināšanos un pašatklāsmi.

No savas 35 gadus ilgās pieredzes, kas gūta, strādājot ar atkarīgiem cilvēkiem, Mukta izraudzījusies, organizējusi un grāmatā iekļāvusi 12 īpašas jogas tehnikas, tie ir sava veida 12 dārgakmeņi no jogas tehnoloģiju dārgumu krātuves, tehnoloģiju, kuras cilvēkiem devis kundalinī jogas Meistars Jogi Bhadžans.


No grāmatas priekšvārda:

Lielu daļu savas dzīves mēs tērējam, darot ierastas lietas: staigājam, runājam, ģērbjamies, ēdam, bet it sevišķi – domājam! Daži ieradumi ir derīgi, bet daudzi – nav. Tie nomoka mūs un rada tikai īslaicīgu baudu. Jogi Bhadžans tās dēvējis par ieradumiem, kas sagrauj mūs pašus. Kad šie  ieradumi kļūst nekontrolējami, tie pārvēršas par atkarību.

Atkarību pārvarēšana mums var šķist nepaveicams uzdevums. Risinājums ir tāds, ka postošie ieradumi jāpadara par pozitīviem ieradumiem. Grāmata “Meditācijas, kas atbrīvo no atkarībām” iepazīstina ar daudziem pozitīviem ieradumiem, kurus jūs varat izmantot savā ikdienas dzīvē, lai aizstātu atkarību, kas pakļauj riskam jūsu laimi un veselību. Tāpat kā ikvienam cilvēkam, jums jau kopš dzimšanas ir tiesības būt laimīgam un veselam. Tad saņemiet šīs tiesības, izmantojiet tās!

Informācija:
http://www.solvitasgramatas.lv/


atpakaļ uz jaunumiem

 

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: