Lv | Ru

Iznākusi grāmata
"Gudrības Vārds 4"

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā Dievišķo Gaismas Skolotāju vēstījumu grāmatu "Gudrības Vārds 4" latviešu valodā. Tā satur Dievišķo Valdoņu doto diktātu ciklu, kas saņemts ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību 2011. un 2012. gadu mijā – no 27. decembra līdz 2. janvārim.

Šajā īsajā, bet enerģētiski un informatīvi ļoti piesātinātajā ciklā cilvēces Dievišķie Skolotāji noteiktāk iezīmējuši kosmisko ciklu pagrieziena momentu, kam pašlaik iet cauri Zeme un cilvēce, vēlreiz akcentējot mums svarīgāko – izvēli par labu evolūcijas turpināšanai saskaņā ar Dievišķo realitāti un Dievišķajiem likumiem.

Grāmatai pielikumā ir skaņu ierakstu disks, kurā ir visi šā cikla diktātu audioieraksti, ko veikusi pati Tatjana Mikušina tūlīt pēc katra diktāta saņemšanas tā Dievišķā Skolotāja klātbūtnē, kurš ir devis diktātu.

„Gudrības Vārds 4” pēc fiziskā apjoma plāna, bet enerģētiski un informatīvi ļoti piesātināta grāmata steidz pie saviem lasītājiem strauji, negaidot iespējamo papildinājumu nākotnē, jo šajā dinamiskajā laikā ir svarīgi saņemto Debesu svētību ātri darīt pieejamu pēc iespējas plašākam cilvēku lokam.

 

atpakaļ uz jaunumiem

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: