Lv | Ru

Pirms Ziemassvētkiem iznākusi grāmata "Māte Marija"

Sērijā "Gudrības Valdoņi" izdevniecība Sol Vita laidusi klajā Tatjanas Mikušinas grāmatu "Māte Marija". Šajā sērijā iznāk grāmatas, kurās apkopoti mūsdienu cilvēcei vairāk pazīstamo Dievišķo Skolotāju vēstījumi, ko viņi devuši cilvēcei ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību. Katram Gudrības Valdonim ir savas raksturīgās vibrācijas. Katrs no viņiem centās nodot mums, tagad dzīvojošajai cilvēku paaudzei to, ko uzskatīja par vissvarīgāko pašreizējā pārejas laikā.

Māte Marija ir Krievijas aizbildne, taču viņas sirdij dārgi ir visi Dieva dēli un meitas, viņai mēs visi esam viņas bērni, kā viņa teic savā vēstījumā. Viņa atsaucas uz katru lūgšanu un saucienu pēc palīdzības. Viņas vēstījumos skan aicinājums pārskatīt vērtību un savstarpējo attiecību sistēmu visās dzīves jomās, saglabāt apziņu saskaņā ar Dievišķo realitāti un veltīt laiku lūgšanām; dotas apziņas paaugstināšanas metodes.

Grāmatā ievietoti Mātes Marijas vēstījumi, kas saņemti laikā no 2005. līdz 2013. gadam, kā arī jaunākie Mātes Marijas mazie rozāriji (9, 10).


Priekšā ir gaiša iespēja, kas var tikt izpausta.
Es lūdzu jūs grūtsirdību aizstāt ar ticību un tiekšanos.

Es lūdzu jūs atrast savās sirdīs tās absolūtās Mīlestības jūtas, kas šajos grūtajos laikos spēj parādīt glābiņu daudzām noklīdušām dvēselēm.
Es aicinu jūs uz visaugstākajiem jūsu apziņas stāvokļiem.
Lūdzieties tajā valodā, kurā jūs varat, ar tiem vārdiem, ko jūs zināt.
Tiecieties uz mani, un es būšu tur, kur jūs raidāt savu lūgšanu.

Mīļotā Māte Marija
2011. gada 23. jūnij
ā

 

Informācija:
http://www.solvitasgramatas.lv/

http://www.sirius-riga.lv


atpakaļ uz jaunumiem

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: