Lv | Ru

Ziemassvētkus sagaidot, iznākusi grāmata "Jēzus"

Izdevniecība Sol Vita sagādājusi saviem lasītājiem visbrīnišķīgāko Ziemassvētku prieku, laižot klajā Tatjanas Mikušinas grāmatu "Jēzus". Tā iznāk sērijā "Gudrības Valdoņi" un satur Mīļotā Jēzus vēstījumus, ko mūsu pasaulē saņēmusi Tatjana Mikušina laikā no 2005. līdz 2013. gadam. Tajos dota padziļināta Mācība par Mīlestību pret visu dzīvību, arī pret saviem ienaidniekiem, Mācība par dziedināšanu, Mācība par iekšējo Ceļu, kas ir mūsu sirdīs. Jēzus sniedz zināšanas par Karmas un Reinkarnācijas likumiem, kas izzuduši mūsdienu kristietībā, par Dieva valstību kā mūsu apziņas stāvokli.

Jēzus Kristus – Lielais Skolotājs, kas atnesa visas pasaules cilvēkiem vēsti par Dieva Valstības tuvošanos un par ceļiem tās sasniegšanai. Jēzus deva pasaulei galveno bausli par Mīlestību: par mīlestību uz Dievu un mīlestību pret tuvāko.

Es devu jums bausli: „Mīliet cits citu”. Es atnācu, lai pateiktu jums, ka tad, kad Mīlestība mājo jūsu sirdīs, jums nav vajadzīgs nekāds sludinātājs ārpus jums, jums nav jātērē laiks, meklējot Dievu ārpus sevis, jo jums ir Mīlestība, un tātad jūs esat Dievā, jo Dievs ir Mīlestība.

Jēzus
2008. gada 25. jūnijā

 

Informācija:
http://www.solvitasgramatas.lv/

http://www.sirius-riga.lv


atpakaļ uz jaunumiem

 

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: