Lv | Ru


... Visiem jūsu sasniegumiem jātiek izpaustiem fiziskajā plānā. Jūsu galvenais sasniegums – prasme sadarboties un izpildīt konkrētas lietas fiziskajā plānā. Nevis celt mītiskus projektus smalkajā plānā, bet atrotīt piedurknes un uzcelt namu sirmgalvjiem, bērnudārzu bērniem, iedēstīt dārzu un palīdzēt tuvākajam. Daudz ir darbu jūsu pasaulē, un visus šos darbus dara tie, kas sasnieguši zināmus garīgus sasniegumus, bet nedomā, ka viņi kaut ko sasnieguši. 
Tā mēs varam mainīt pasauli, darbojoties caur tiem, kas ir sagatavojuši savu svētnīcu mūsu atnākšanai un ir izteikuši gatavību kalpošanai.
Tagad laiks ir mainījies. Agrāk jums, lai atstrādātu karmu, vajadzēja lasīt pavēles vai lūgties, bet tagad ir pienācis laiks konkrētiem darbiem fiziskajā plānā. Kad jūs sākat savu savstarpējo sadarbību Skolotāju plānu īstenošanai fiziskajā plānā, jūsu karma tiek atstrādāta zibenīgā ātrumā. Tā ir jauna dispensācija jūsu laikam. Karmas atstrādāšana tiks paātrināta tiem, kas uzņemas konkrētas darbības Brālības plānu izpildīšanai fiziskajā plānā.
Mūsu plāni paliek nemainīgi miljonu gadu garumā. Mūsu plāni ir Mācības došana un sekošana Mācībai. Sevišķi labi būs, ja jūs ieguldīsit pūles bērnu un jaunatnes audzināšanā. Tāpēc, ka pēc desmit, divdesmit gadiem jūsu pūles nesīs reālus augļus tad, kad jaunā paaudze ieies pieaugušo dzīvē un cels šo dzīvi pēc Dievišķiem principiem.
Es šodien gribēju vēlreiz pievērst jūsu uzmanību nepieciešamībai strādāt ar savu apziņu un vienlaikus nepieciešamībai jums kolektīvi strādāt citam ar citu fiziskajā plānā. Nav laika gaidīt, kamēr jūs kļūsiet pilnībā pilnīgi. Jūsu centieni dos augļus daudz ātrāk, ja jūs savā ikdienas dzīvē ieguldīsit visas saņemtās zināšanas uzreiz, tiklīdz jūs tās saņemat. Viss, kas netiek nostiprināts praksē, kļūst nederīgs. Mēs dodam jums Dzīvo Vārdu, Dzīvo Mācību un gaidām, ka jūs nesīsiet mūsu Vārdu un mūsu Mācību dzīvē ar konkrētiem darbiem fiziskajā plānā.

ES ESMU Sanats Kumara ar Cerību uz jums un Ticību jums.

--------------------------------------------------------------------------------

Sanats Kumara 2006. gada 18. jūlijā
www.sirius-riga.lv

 

Piesakieties jaunumiem!

Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi: